O nas

 Witamy w La Pasjone!


Pizzeria La Pasjone Wrocław  powstała z pasji do gotowania i miłości do kuchni włoskiej.  Od ponad 6 lat staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom.
W swojej ofercie mamy aż 36 różnych pizz na trzech grubościach ciasta a także apetyczne sałatki, tortille oraz smaczne makarony. Pizze są w trzech słusznych rozmiarach 30cm, 40cm i największa 50cm na spotkanie rodzinne czy imprezę w sam raz!  

Wszystkie dania przygotowujemy sami w naszym lokalu. Do wyrobu naszych dań wykorzystujemy zawsze produkty najwyższej jakości,  starannie dobieramy dostawców naszych produktów, po prostu dbamy o każdy szczegół!

W miarę możliwości spełnimy wszystkie życzenia klienta!  

Jako jedna z najlepszych pizzerii w tym mieście dajemy swoim klientom tylko zadowolenie oraz najlepszą pizzę jaką można sobie wymarzyć. Zamawiając u nas pizzę zawsze dostaniesz do niej 2 sosy zupełnie za darmo.

Pizze można zamówić z dostawą do domu i pracy telefonicznie lub poprzez bardzo wygodny system zamawiania online. Do wyboru są trzy rodzaje płatności- gotówka,karta lub szybki przelew. 
Nasze dania dowożone są do klienta w specjalnych torbach izotermicznych dzięki czemu maja Państwo pewność, że  jedzonko będzie na pewno ciepłe!

Jakość składników, oryginalność naszych przepisów oraz szybka dostawa jest naszym głównym atutem a zadowolenie klientów  nasza najlepszą wizytówką!!!

Spróbuj naszej pysznej pizzy a zakochasz się od pierwszego kęsa!

Serdecznie zapraszamy!